SRB-CG-BIH-SLO-HR-MAK Team

Regional discussion and conditions reports for Europe. Please post partners requests and trip plans in the Europe Climbing Partners section.
User Avatar
Vid Pogachnik
Forum Moderator
 
Posts: 496
Joined: Sat Aug 10, 2002 7:04 am
Thanked: 11 times in 9 posts

by Vid Pogachnik » Sun Apr 09, 2006 7:42 pm

Uau!

Tole sem pa ujel zadnji trenutek! Najprej 1 teden v Bruslju, potem 2 dneva kolesarjenja po Istri... Na sreco nisem nic zamudil. Ja, Sasa, kdor ima oko za lepote, se mu foto kamera sama pozlati...

User Avatar
Velebit

 
Posts: 236
Joined: Tue Jul 16, 2002 9:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by Velebit » Mon Apr 10, 2006 5:16 pm

Dobro dosao natrag Vid! Thanx! Siguran sam da ti je u Briselu bilo lijepo, ali sam isto tako siguran da ne trebamo ocekivati fotografije Belgijskih planina! :wink: Istra je vec druga prica. Ja sam, kao i obicno, vikend proveo na Velebitu i divio se jos uvijek nevjerovatnim kolicinama snijega. Na visoravni Struge (1400m, Južni Velebit / Paklenica area) ga jos ima 3m i skloniste je zatrpano kao i u 2 mjesecu kad sam tamo zadnji put bio :!: Sve u svemu prekrasan vikend.

Tko zeli gledati jos onih drugih HR ljepota evo linka: http://gfz.hr/~sasagospic/zg-as/index.htm

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Mon Apr 10, 2006 6:37 pm

Sasa, moram da sada brzo pogledam prije cura doće kuću :lol:
Aaa to Bruslja je Brussels/Bruksela! Nisam razumijo gdje je Vid bio...
Ovdje u Holandiji/Nizozemskoj imam puno kolesarjenja pa samo u rutu pos'o-kuća-birtija :D samo u vikendi neka dalsa tura.

User Avatar
Mountainman 69

 
Posts: 7
Joined: Sun Feb 19, 2006 5:23 pm
Thanked: 0 time in 0 post

Dragi moji iz SLO-CRO-BIH-SCG-MK Teama

by Mountainman 69 » Mon Apr 10, 2006 9:01 pm

Jucer san prova stavit jedan posting u ovaj forum pa san falija jer tehnika zna bit vrazija. Evo sad jos jedanput vas pozdravljan iz Nirnberga u Njemackoj. Fotografje su van odlicne. Vidi se da ste talentirani planinari i fotoaktivisti.

Samo tako nastavite.

Zivila balkanska priroda.

Lipo vas pozdravljan....

User Avatar
Vid Pogachnik
Forum Moderator
 
Posts: 496
Joined: Sat Aug 10, 2002 7:04 am
Thanked: 11 times in 9 posts

by Vid Pogachnik » Mon Apr 10, 2006 9:13 pm

Eh, Sasa, Bruselj je drag (skup!), nisem vzel niti fotoaparata. Nisem ti govoril - imel sem nekaj tezav z zdravjem. Zacelo se je z bolecinami v krizu, potem se je preselila bolecina v desno nogo. Vsi pravijo - isijas, no, kot po navadi nisem sel k zdravniku. Igranje kosarke ni pomagalo, za hribe ni bilo najlepse vreme. Prejsnji teden sem sel sam smucat na Veliki vrh in, cudo precudno, kljub tezkemu snegu in naporom se je noga pocutila bolje. Malo je se mravljincast mezinec, pa v mecih me zna zaboleti. Jutri grem spet na basket, konec tedna pa gremo najbrz na Hvar - spet s kolesi :-)
Ze prav pogresam resne hribe, ampak snega je se veliko in vsaj kak dober turni smuk bom se naredil okrog prvega maja.

Drzite se fantje!
(Saj res, ali imamo Jugosi kaksno SummitPost dekle? Na tem forumu ne.)
Vid

User Avatar
alex_vega

 
Posts: 47
Joined: Fri Apr 08, 2005 11:18 am
Thanked: 0 time in 0 post

by alex_vega » Mon Apr 10, 2006 11:03 pm

Ja....no....malo pozno... :oops: se ogašam in vas vsih skupaj lepo pozdravljam tudi jaz :P Bi se reklo po domače : raje malo bolj pozno kot nikoli. Vid upam da se boš pozdravil čimprej, drugače kdo bo delal nove strani na SP2 :wink:

Vlado odlična zamisel za ta forum :D

Lep pozdrav in srečno v gorah in tudi drugače

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Tue Apr 11, 2006 12:29 am

Lep/lijep/lipi pozdrav svima, posebno novim - Andelko i Alex!
Hrvatski, dalmatinski, srpski, slovenscina, makedonski... pisite polako molim jer samo polako citam :lol:

User Avatar
Velebit

 
Posts: 236
Joined: Tue Jul 16, 2002 9:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by Velebit » Tue Apr 11, 2006 2:13 pm

Vid, nadam se da ce uskoro sve biti u redu! Nije mi jasno kako mozes otici na bilo kakav put bez foto aparata?!?!?! :shock: Nikad se ne zna kad ce se naci nesto zanimljivo za slikati :wink:

Pozdrav i tebi Andjelko! U pravu si, Balkan rules! hehehe

Dobro došao Aleš, nikad nije kasno! :lol:

Kamil, ti si legenda!!! Nije mi jasno kako uspjevas pratiti sve ove jezike i dijalekte?! Svaka cast! 8)

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Tue Apr 11, 2006 4:07 pm

Velebit wrote:Nikad se ne zna kad ce se naci nesto zanimljivo za slikati :wink:

Posebno u Zagreb Auto Show :D

A ovi jeziki su sve slicni, jedna familija!

User Avatar
alex_vega

 
Posts: 47
Joined: Fri Apr 08, 2005 11:18 am
Thanked: 0 time in 0 post

by alex_vega » Wed Apr 12, 2006 1:37 pm

Hvala za dobrodošlico Saša in Kamil :) Ko že ravno govorite o izgubljenih priložnostih ( manjkajoči fotoaparat ) . Lani poleti sva se s mojo punco vračala iz kopanja pri Nadiži.Ko sva se vračala proti domu je nastal prizor ko me je kmalu kap zadela. Pri vasi Serpenica sva uzrla pogled za bogove...Krn in okoliški hribi obarvani v krvavo rdeči barvi zahajajočega sonca in vzhajajoča polna Luna nad vrhom Krna :shock: Prizor ki nama je ostal v spominu in ne na sliki :cry: ...ehhhh tako pač je...vsaka šola nekaj stane...NIKOLI ne pozabi fotoaparata doma!

Lep pozdrav in srečno v gorah in tudi drugače

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Wed Apr 12, 2006 10:57 pm

Danas smo z curom izgubili lep prizor za sliku, isto nismo imali aparata! Smo vozili cestom kad dvje patke prijesli kroz cestu - divlji sareni patak i domaca bijela patka. Nizozemska je tolerantna drzava, mijesane veze nisu nisto cudno :lol:

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Wed Apr 12, 2006 11:27 pm

Dobrodosli Ales i Andjelko (Mountainman 69)! :mrgreen:

Hvala Ales na komplimentima! U pocetku sam bio malo skeptik (vidi Sashin prvi komentar na prvoj strani, hehehe), no kako Vid tada rece - "ne daj se Ines", hehe..., i Ines se nije dala! :wink:

Naravno da nikada nije kasno. Drago mi je sto se druzina povecava pa ce druzenje biti jos prijatnije i zanimljivije. Nas forum polako ali sigurno postaje jedan od najaktivnijih foruma na SP-u.

Vid, ce imas tezave z krizom, bi bilo dobro da delas vaje istazanja in to pocasi, bez cukanja. Prva vaja: Vsedes se na tla doma, noge su ravne in se pocasi v kolkih in trupu pomikas naprej da bi na koncu z rokami prisel do noznih prstov. Druga vaja: Vlezes se na trebuh, roke so v visini ramen, v polozaju kot za delat sklece, chelo je na tleh, zacnes trup pocasi z rokami dvigovat od tal vse do polozaja da se roke v komolcih izprozijo, kolki pa morajo ostati na tleh. Medtem normalno dihas na nos, glavo in celo pa dvignes proti nebu. Ta vaja se imenuje kobra in je zelo dobra za iztezanje trebuha, prs in spodnjega dela hrbtenice. Obe vaje se delajo pocasi, na tleh, v udobni garderobi (trenerki). Te dve vaji v kombinaciji sta super za istezanje kriza v eni in drugi smeri, naprej in nazaj, tako da se scasoma, zelo hitro, lahko vrne fleksibilnost kriza in hrbtnih misic. Ko se srecamo enkrat bo priloznost tudi za basket, hehehe... Na Durmitoru se pred hotelom Jezera nahaja pravo kosarkarsko igrisce z pleksiglas tablami, hehe... Toliko za zdaj od mene, upam da ti bo pomagalo, ce ze tega nisi prej delal. Pozdravljen! :wink:

Samere (justahiker-u), ona vertikalna fotka Bobotovog Kuka ti je stvarno do j.j.!!! :shock: Do sada verovatno najbolja fotka Bobotovog Kuka na SP! Svaka cast!

Kamile, kao sto Sasa rece, stvarno si fenomen, hehe... Svaka ti cast, poligloto!

Pozdrav svima!
Vlado :lol:

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Thu Apr 13, 2006 12:11 am

Heh Vlado, da biste svi culi kao mi se sve slavenske jeziki brkaju kada govorim, posebno kad smo bili s Cehami u Prokletiju... :)
vvujisic wrote:... trupu pomikas naprej ...

hahaha znate sto je trup na moj jezik? - mrtav covjek! A Vid je vrlo ziv! :lol:

User Avatar
Vid Pogachnik
Forum Moderator
 
Posts: 496
Joined: Sat Aug 10, 2002 7:04 am
Thanked: 11 times in 9 posts

by Vid Pogachnik » Thu Apr 13, 2006 7:31 pm

O, Boze sacuvaj! Kaj se vse zivemu cloveku pripeti! Vlado bi me sedaj rad 'uvalio' u neko telovadbo. V zivljenju nisem tega nikoli delal, pa da bi sedaj zacel? Pri kosarki mi vsi pravijo: ogrej se najprej - jaz pa sem najbolje ogret po 24 ur igranja - letos bomo igrali 9. junija, z isijasom ali brez. Toliko o telovadbi - se naprej ostaja moja edina jutranja telovadba ta, da moram natakniti nogavice - to je maksimalno raztezanje, ki sem ga pripravljen (primoran) delati. No, ce se mi stvari poslabsajo, bom tale post pobrisal, he, he. Res pa je, da imam nad racunalnikom obeseno pod stropom palico in se nanjo dvignem in 'mlitavo' obvisim, kar mi dobro dene. Vseeno, hvala za skrb!

Kosarka na Durmitorju? Jaz bi bil takoj za to, ampak tezko bom spravil dol moje kolege, pa ceprav jih je kar nekaj po rodu iz Crne Gore.

Ziveli!

User Avatar
alex_vega

 
Posts: 47
Joined: Fri Apr 08, 2005 11:18 am
Thanked: 0 time in 0 post

by alex_vega » Fri Apr 14, 2006 2:15 pm

Ja Kamil ti si res pravi fenomen za jezike :D Vlado saj ves kako nas starejsi poslusajo glede nasvetov :twisted:

Lep pozdrav vsim

PreviousNext

Return to Europe

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron