PL-SK-CZ-H Team

Regional discussion and conditions reports for Europe. Please post partners requests and trip plans in the Europe Climbing Partners section.
User Avatar
jck

 
Posts: 275
Joined: Wed May 04, 2005 11:08 am
Thanked: 0 time in 0 post

by jck » Wed Jan 14, 2009 12:05 pm

Okej....so we may think about Snieznik or Praded later. Maybe also Szczeliniec or Skalnik.

User Avatar
jck

 
Posts: 275
Joined: Wed May 04, 2005 11:08 am
Thanked: 0 time in 0 post

by jck » Mon Jan 19, 2009 1:02 pm


User Avatar
brade

 
Posts: 16
Joined: Wed Oct 30, 2002 12:52 pm
Thanked: 0 time in 0 post

by brade » Thu Jan 22, 2009 5:16 pm

Jacek, tzn Yatsek, zrobimy to jak w przedszkolu, czyli publicznie:

wielkie dzieki za borykanie sie z moim fatalnym angielskim i kupe czasu/pracy ktore musiales wlozyc w poskladanie tego do kupy, doceniamy Twoj wklad dlatego na ostatnim gorskim wyjezdzie postanowilismy podziekowac Ci tradycyjnie po polsku(tzw. przyjemne z pozytecznym).... ;) wiec jesli tylko bedzie okazja...my stawiamy!

jeszcze raz dzieki

--------------------------------------------------------------------------------

a teraz drugi Jacek....
co ty tutaj JCK sam do siebie piszesz? wrzuc kilka zdjec kwiatkow ;)

User Avatar
jck

 
Posts: 275
Joined: Wed May 04, 2005 11:08 am
Thanked: 0 time in 0 post

by jck » Fri Jan 23, 2009 8:17 am

Tak. Jacku, jak bedzie kiedys okazja, to poswietujemy.

Przyjacielu, widzisz, sam czasem walcze, czasem inni sie wlacza, jakos ciagniemy to nasze miedzynarodowe forum. A kwiatkow ani biedronek czy innych komarow z mojej strony nie bedzie :D

User Avatar
visentin

 
Posts: 1442
Joined: Sun Jan 13, 2008 12:27 pm
Thanked: 88 times in 58 posts

by visentin » Fri Jan 23, 2009 12:01 pm

I've finished posting my pics of Tatras.
Next week, I'll give Snieznik a try, for JCK ;)

User Avatar
yatsek

 
Posts: 919
Joined: Wed Aug 27, 2008 4:04 pm
Thanked: 65 times in 50 posts

by yatsek » Fri Jan 23, 2009 12:26 pm

Ref: kupa

Radku/Brad(zi)e,

Po pierwsze, od razu możesz dokonać skoku na linie kulturowej i używając angolskiego zrezygnować ze słowa ‘fatalny’ na rzecz ‘not very good’;). Muszę przyznać, że ang. Jacka (tzn. jcka) rzeczywiście wydaje się (ang.:nieco) lepszy. Ale bez przesady Radku - za te (ang.:nieznaczne) braki winiłbym raczej SJO :( na uczelni, które jak sądzę nie odbiega od standardów nieco dalej na zachód od Górnego Śląska i w ogóle polskiej normy, z której ostatniego lata ostatecznie zrezygnowałem, kierując się zapamiętaną ze szkoły staropolską fraszką „lepszy mi na wolności kąsek byle jaki, niźli w niewoli przysmaki”. Po drugie, praktyka mi się przydaje, a Wasza opowieść jest z gatunku moich ulubionych, więc wszyscy skorzystali – to nie zero-sum-game - i to jest piękne, isn’t it?:)

Co do pożytku, to bardzo mi miło:D, ale max. ok.5.5%, co odpowiada moim naturalnym możliwościom oraz upodobaniom na obydwu skalach US skali także&#61514 :). Proponuję Mixed CE pitch: Bażant-Budweiser-Żywiec 8). No więc bądźcie w pogotowiu, zwłaszcza w pobliżu granicy lasu, gdzie wychudzony stary critter, jeżeli uda mu się wyrwać z całkowicie obcego mu labiryntu miejskich ulic i zdoła się znów doczołgać do domu, może sprzątać góry i zbierać puszki do recyklingu.

Jacek/Yatsek

User Avatar
yatsek

 
Posts: 919
Joined: Wed Aug 27, 2008 4:04 pm
Thanked: 65 times in 50 posts

by yatsek » Fri Jan 23, 2009 12:33 pm

Jcku,

Górskie kwiatki i niektóre insekty są OK :), skała - a zwłaszcza solid granite - też :D!!!

Pzdr
Ytsk

PS I think the problem might be sorted out if the Biking Post was extended into "BHWFF" = biking/hiking/water/flora&fauna (or f…f… for some :) – generally GREEN – while SP focused on WHITE SSS's summits/snow&ice/skiing. The GRAY/GREY rock area would stay where it's always been: in between 8)

User Avatar
yatsek

 
Posts: 919
Joined: Wed Aug 27, 2008 4:04 pm
Thanked: 65 times in 50 posts

by yatsek » Fri Jan 23, 2009 8:43 pm

To Eric,

Jak się ma sister site? A może prościej ją tu przenieść? Szkoda Twoich stron i zdjęć - po co się rozdwajać???

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Fri Jan 23, 2009 11:14 pm

yatsek wrote:(...) BHWFF (...)

O kufa, toż to brzmi prawie jak BDSM... :lol:

Jacek i Radek, na razie rzuciłem okiem na Wasze najnowsze dzieło. Z rzadka Waćpanowie na trudną grafomańską ścieżkę wstępują ale jak już coś popełnią to w fotel wbija. Jacku Yatskiem tutaj zwany, również jestem pełen podziwu za nadanie wspomnianemu dziełu kształtu ostatecznego!

Coś ostatnio zaniedbałem nasz kochany summitpost, nie dość że nic sam nie tworzę to nawet na komentarze nie odpowiadam. Przynajmniej w tej ostatniej kwestii obiecuję poprawę wkrótce. Podwójna relacja z ostatniego lata na razie powstaje powoli w języku naszym ojczystym, najpierw tu zapodam sznurka a potem wstawię w języku który stanowi tegoż portalu Międzynarodowe Międzymordzie (International Interface).

pzdr/pozdrav/cheers everyone!
k

User Avatar
brade

 
Posts: 16
Joined: Wed Oct 30, 2002 12:52 pm
Thanked: 0 time in 0 post

by brade » Sat Jan 24, 2009 8:36 am

yatsek wrote: ‘not very good’;). Muszê przyznaæ, ¿e ang. Jacka (tzn. jcka) rzeczywiœcie wydaje siê (ang.:nieco) lepszy.


dobrze ze nie wiesz nic o naszym niemieckim :)
przyznaje, zaniedbalem sie :? ale kiedys bylo pieknie

yatsek wrote:Co do po¿ytku, to bardzo mi mi³o:D, ale max. ok.5.5%, co odpowiada moim naturalnym mo¿liwoœciom


mozliwosci to w 80% dyspozycja dnia+nastawienie ale obawiam sie ze w tym towarzystwie trojca B-B-Z to "troche" za malo.

------------------------------------------------------

Kamil, dzieki

User Avatar
jck

 
Posts: 275
Joined: Wed May 04, 2005 11:08 am
Thanked: 0 time in 0 post

by jck » Sat Jan 24, 2009 9:37 am

Eric:
Thanks, so I will try to create a page of Snieznik soon...

Yatsek:
Tak, kwiatki sa okej...problem taki, ze dla mnie one nie maja rodzajow: wszystkie kwiaty to kwiatki, wszystkie motyle to motylki, a drzewa to drzewka...za cholere nie wiem nic konkretniejszego :D

Kamil:
Miedzynarodowe Miedzymordzie:- swietne :D
Dzieki.

Brade, Yatsek:
Taki tryptyk to jest fajny w osmiotysiecznikach, ale jesli chodzi o takowe trunki to raczej wiecej by sie przydalo... :D Moze ktos jeszcze sie dolaczy do przypadkowego spotkania?

User Avatar
yatsek

 
Posts: 919
Joined: Wed Aug 27, 2008 4:04 pm
Thanked: 65 times in 50 posts

by yatsek » Sat Jan 24, 2009 9:42 am

Radku,
Mówiłem Ci, żebyś podejście zmienił ;) - mój niemiecki ogranicza się do paru zwrotów. Co do podejścia w drugim przypadku, to masz sporo racji - proponuję kompromis: ja dojdę do grzanego 15%, a Wy dużo wyżej - za to za moje podupadające zdrowie i koniecznie "on the rocks" :D - w tym przypadku powinno się idealnie zgadzać z upodobaniami jcka:)

Kamilu,
Chyba by Ci się wyjazd na Bałkany przydał asap :) - ostatnio tu odkryłem parę mniejszych Przeklętych wapienno-dolomitowych cudów: Sinjajevina, Prenj, Cvrsnica... 8) - as to BDSM to z mojej perspektywy, to bardziej pasuje do łajt-owego >6,000m

Jcku,
z kwiatkami to raczej zapomniałem, jak tam z rodzajami (tylko bez skojarzeń - Kamilu!), w tej dziedzinie zdaję się na prof. R., ale owady na pewno zazwyczaj są męskie i żeńskie :) (shut up Kamil)

Yatsek

User Avatar
jck

 
Posts: 275
Joined: Wed May 04, 2005 11:08 am
Thanked: 0 time in 0 post

by jck » Sat Jan 24, 2009 9:57 am

Jacku:
Nasz niemiecki to perelka- musialbys go posluchac, a raczej poogladac :D
A nazwy lacinskie owych fauno-florystycznych cudow?

User Avatar
yatsek

 
Posts: 919
Joined: Wed Aug 27, 2008 4:04 pm
Thanked: 65 times in 50 posts

by yatsek » Sat Jan 24, 2009 10:11 am

Jcku,
Oglądałem Winnetou i słuchałem: Hande hoch! A łacińskie prof. Kosina aka Romek na pewno też zna - ja zawsze czerpię z Netu. Zdaje się, że ja generalnie ostatnio żyję bardziej wirtualnie, ale przypomniałem sobie, że przecież w lodzie oraz on the rocks absolutnie fantastyczna jest Iwona :)
Yatsek

User Avatar
jck

 
Posts: 275
Joined: Wed May 04, 2005 11:08 am
Thanked: 0 time in 0 post

by jck » Sat Jan 24, 2009 10:21 am

Yatsek:
Wiem, Romek jest zawsze bardzo pomocny. Ja jednak pozostawie kwestie roslinno zwierzece innym. Moze Radek bedzie wrzucal takowe?

Iwona cos do nas nie zaglada...

PreviousNext

Return to Europe

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests