SRB-CG-BIH-SLO-HR-MAK Team

Regional discussion and conditions reports for Europe. Please post partners requests and trip plans in the Europe Climbing Partners section.
User Avatar
Velebit

 
Posts: 236
Joined: Tue Jul 16, 2002 9:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by Velebit » Fri Mar 10, 2006 3:35 pm

punkrunner wrote:Velebit, citao sam tvoje opise nasih planina - odlicni su - kompletni planinarski i turisticki vodic. Kad god dodzes u ove prostore obaveznio mi najavi, organizovacemo se zajedno.


Hvala punkrunner! Kad budem planirao neke Makedonske planine sigurno ti se javim. Bilo bi mi jako drago da se upoznamo! Titov vrv i Korab su definitivno velika zelja.

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Mon Mar 13, 2006 2:24 pm

U subotu mi je izasao foto prilog o Durmitoru na Zone-2000. Ko vise voli da cita o Durmitoru na "maternjem" ili ti "nasem" jeziku, ovde je link pa dobrodosli i uzivajte:

http://www.zone-2000.net/arhiv/06/012durmi/doc01.htm

Pozdrav svima,
Vlado :lol:

User Avatar
rokaj

 
Posts: 17
Joined: Wed Jun 30, 2004 6:40 pm
Thanked: 0 time in 0 post

Odlično

by rokaj » Tue Mar 14, 2006 7:22 pm

Hvala. Užival v Durmitorju. :D :D

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Wed Mar 15, 2006 1:08 am

Svaka cast Vlado! Jos jedna potvrda da si pravi vjernik Durmitora :D

User Avatar
Dragan

 
Posts: 12
Joined: Tue Feb 22, 2005 7:10 pm
Thanked: 0 time in 0 post

Pozdrav ponovo

by Dragan » Wed Mar 15, 2006 9:30 am

Izgleda da sam greskom poslao poruku u opstu evropsku stranicu. Zato cu da je ponovim ovdje na ovoj.
Zelim samo da vas sve pozdravim. Kao ljubitelj planina veoma sam vam svima zahvalan na opisima a prvenstveno na slikama tih nasih planinskih ljepotica. Vama je mozda vec dosadio, ali i ne slutite kako vam zavidim na snijegu!
Vlado hvala na ovom "Zone 2000" sajtu, slikama i opisima. Nikad se nagledati Durmitora!

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Thu Mar 16, 2006 1:20 pm

Dragane, Kamil i Rok, puno Vam hvala na cestitkama!
Pozdrav,
Vlado

User Avatar
Dinaric-ZG

 
Posts: 66
Joined: Fri Mar 18, 2005 5:16 pm
Thanked: 1 time in 1 post

by Dinaric-ZG » Tue Mar 21, 2006 10:25 am

Štovana Publiko!

Primjetio sam kako neki od Vas koriste znakove è æ ž š ð (npr. Kamilove stranice o Ðeravici), te mi se èini da je suèelje (platforma) Summiposta poèelo prihvaæati ove znakove.

Da li sam u pravu :?: , tj. da li ove znakove i dalje vidimo samo mi koji imamo Central European standarde ili te znakove sada ispravno vide i korisnici npr. u SAD.

Jer koliko se sjecam do nedavno je prihvaæalo samo polovicu znakova, a u Kamilovoj stranici mogu vidjeti sve znakove ispravno.

Gordan

User Avatar
Dinaric-ZG

 
Posts: 66
Joined: Fri Mar 18, 2005 5:16 pm
Thanked: 1 time in 1 post

by Dinaric-ZG » Tue Mar 21, 2006 10:35 am

Sad kad sam svoju prethodnu poruku stavio na Forum vidim da Forum te znakove ne prihvaca, hmm :oops: , no na glavnim stranicama planina ih se i dalje moze ispravno procitati.
g.

User Avatar
punkrunner

 
Posts: 19
Joined: Thu May 12, 2005 6:18 am
Thanked: 0 time in 0 post

Uspon na Ljuboten

by punkrunner » Tue Mar 21, 2006 11:06 am

Proslog vikenda dosli su 72 planinara iz P.D. Pobeda iz Beograda, a sa njima i nekolko iz Slovenije i dvojica iz Turske. Njima su se pridruzili momci iz Tetova i cetvoro is Skopja.
Posto je dom na 1620 m bio pun, moji drugovi (i drugarice) Marin, Dushko, Ana i Marina posli su oko 18 casova prema vrhu i u 21:30 bili na vrh. Vreme je bilo mirno i lepo. Vratili su se u dom oko 23 casova. Ujutru su posli opet sa celom grupom. Vreme je bilo odlicno. U dolini je bila magla pa na kraju niko nije hteo da se spusta dole.
Imam neke slike koje cu da objavim na nas sajt (napravicu i latinicnu verziju) i poslacu vam link.

Za Vladu - tvoj prilog za Durmitor je odlican i samo je potvrdio moju zelju da moram da odem tamo.

Pozdrav svima, punkrunner

User Avatar
punkrunner

 
Posts: 19
Joined: Thu May 12, 2005 6:18 am
Thanked: 0 time in 0 post

Uspon na Ljuboten

by punkrunner » Tue Mar 21, 2006 11:08 am

Proslog vikenda dosli su 72 planinara iz P.D. Pobeda iz Beograda, a sa njima i nekolko iz Slovenije i dvojica iz Turske. Njima su se pridruzili momci iz Tetova i cetvoro is Skopja.
Posto je dom na 1620 m bio pun, moji drugovi (i drugarice) Marin, Dushko, Ana i Marina posli su oko 18 casova prema vrhu i u 21:30 bili na vrh. Vreme je bilo mirno i lepo. Vratili su se u dom oko 23 casova. Ujutru su posli opet sa celom grupom. Vreme je bilo odlicno. U dolini je bila magla pa na kraju niko nije hteo da se spusta dole.
Imam neke slike koje cu da objavim na nas sajt (napravicu i latinicnu verziju) i poslacu vam link.

Za Vladu - tvoj prilog za Durmitor je odlican i samo je potvrdio moju zelju da moram da odem tamo.

Pozdrav svima, punkrunner

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Tue Mar 21, 2006 12:48 pm

Punkrunner, na kojim vrvu su oni bili? Negdje u Makedoniji? Cekam na slike :)

Gord, iskusacu Vase znakove (ctrl C-V)
č ć š ž đ
(ceske znakove u mojih stranicach isto sam kopirao iz worda)

i jos moje, pravo iz tipki
ą ę ó ł ć ś ź ż


P.S. Upratim da sve je u redu... Gordane, mozda imas neki drugi font kojega forum ne prihvaca? Tvoje ð je neko druge kao moje đ :)

User Avatar
punkrunner

 
Posts: 19
Joined: Thu May 12, 2005 6:18 am
Thanked: 0 time in 0 post

Ljuboten

by punkrunner » Wed Mar 22, 2006 10:55 am

Prvo da se izvinim sto sam isti post posla dva puta.
Sto se tice "vrva" - vrv je Ljuboten (2498m) - najseverniji vrh masiva Sar Planine - ja sam to stavio u Subject posta ali sada vidim da se to ne prikazuje.
Svejedno, danas sam uneo u nas web site reportazu. Imate latinicnu verziju na ovaj link
www.makpetrol.com.mk/planinari/ReportsE ... t-2006.asp

Pozdrav, punkunner (Trajce Pankovski)

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Wed Mar 22, 2006 11:26 am

Haha, bilo je to dobro vreme...
Mislim da tekst je vredan da bi ga prevesti na engleski i staviti kao trip report u stranicu za Sar Planinu!
pozdrav
Kamil

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Wed Mar 22, 2006 12:46 pm

Obrigado, Marcelo!
And that's not one language but a few of them we try to speak here... and they're not even my native ones, just similar to mine :)
pozdrav!

User Avatar
justahiker

 
Posts: 45
Joined: Sun Mar 06, 2005 12:39 pm
Thanked: 2 times in 2 posts

Pozdrav!!

by justahiker » Wed Mar 22, 2006 3:48 pm

Pozdrav svima!!
Evo da se i ja javim. Drago mi je vidjeti vas sviju ovdje, bar mozemo razmijeniti par rijeci, a da nije engleski.
Vlado, svaka ti cast!!
Eeeh da, vidio sam tvoje ime na spisku PD Pobede za Mt. Blanc ove godine. Imam namjeru da vam se pridruzim sa jos par ljudi (izmedju ostalih mala Azrica -za Dinaric ZG :) ). A prije toga cemo se vidjeti svakako na Durmitoru od 08-10 aprila. Posto sam siguran da ces biti tu.
Veliki pozdrav svima, jos jednom...
justahiker.

PreviousNext

Return to Europe

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests