SRB-CG-BIH-SLO-HR-MAK Team

Regional discussion and conditions reports for Europe. Please post partners requests and trip plans in the Europe Climbing Partners section.
User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Sat Apr 15, 2006 11:48 pm

alex_vega wrote:Vlado saj ves kako nas starejsi poslusajo glede nasvetov :twisted:


Sto jes' - jes', hehehe... :mrgreen:
Last edited by vvujisic on Sun Apr 16, 2006 12:06 am, edited 1 time in total.

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Sat Apr 15, 2006 11:50 pm

Vid Pogachnik wrote:Vlado bi me sedaj rad 'uvalio' u neko telovadbo. V zivljenju nisem tega nikoli delal, pa da bi sedaj zacel?


Vid, ni to telovadba. To so samo dve vaji iz seta joge, oziroma lahkega in prijetnega istezanja. :wink:
Pozdrav,
Vlado
Last edited by vvujisic on Sun Apr 16, 2006 4:39 pm, edited 1 time in total.

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Sun Apr 16, 2006 7:46 am

Sretan Uskrs svima!
Znam da za nekakvich Uskrs bice za nekoliko dana pa pozelit cu opet :)

User Avatar
Vid Pogachnik
Forum Moderator
 
Posts: 496
Joined: Sat Aug 10, 2002 7:04 am
Thanked: 11 times in 9 posts

by Vid Pogachnik » Mon Apr 17, 2006 9:42 pm

Pred nekaj urami sem se vrnil s Hvara. Na njem sem bil tretjic, a tokrat prvic v pravem casu - izven sezone - in na pravi nacin - z biciklom. Bozanski je! Koliko miline! Pomlad (vse cvete, se posebej na rivi), prijazni ljudje, kultura... Za vas planince pa namig - juzna pobocja Sv. Nikole so fascinantna, vzpon iz Svete Nedjilje mora biti prav zanimiv. Mi smo zal imeli drugacne nacrte, pa tudi vreme je bilo tretji dan bolj slabo. Ce je bil kdo od vas na vrhu, naj naredi SP stran. Lahko prispevam nekaj slik - kako smo od Dubovice do Sv. Nedjilje nosili kolesa. Se danes sem ves od smira.

Lep pozdrav vsem!
Vid

User Avatar
rokaj

 
Posts: 17
Joined: Wed Jun 30, 2004 6:40 pm
Thanked: 0 time in 0 post

by rokaj » Tue Apr 18, 2006 10:46 pm

Vid Pogachnik wrote: Lahko prispevam nekaj slik - kako smo od Dubovice do Sv. Nedjilje nosili kolesa. Se danes sem ves od smira.
Lep pozdrav vsem!Vid

Prispevaš nekaj slik :a na forumu za hribovce ali kolesarje? :roll: 8)
A je že gužva na cestah tam na otokih? Za vožnjo mislim. Na hribih je tako ali tako ni, vsaj turistiène gužve ne.
LP ROK

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Wed Apr 19, 2006 8:48 am

Vid, kako kaj kriz? Si se zacel malo raztegovat?
Pozdrav, :wink:

User Avatar
Vid Pogachnik
Forum Moderator
 
Posts: 496
Joined: Sat Aug 10, 2002 7:04 am
Thanked: 11 times in 9 posts

by Vid Pogachnik » Wed Apr 19, 2006 9:14 am

Rok, nikakrsne guzve ni na otokih. Zeloooo prijetno!
Vlado, pa tebe se vedno skrbi moj kriz! Sedaj sem nekaj dni kolesaril z dokaj tezkim nahrbtnikom in vse je v redu. Glede raztegovanja pa se vedno ostajam pri dosedanjem programu jutranje telovadbe - oblacenju nogavic. :oops:

User Avatar
Dinaric-ZG

 
Posts: 66
Joined: Fri Mar 18, 2005 5:16 pm
Thanked: 1 time in 1 post

by Dinaric-ZG » Wed Apr 19, 2006 9:32 am

Uspedoh se ja na Svetog Nikolu na Hvaru sa sjeverne strane, od smjera sela Svirce. Lijep i ne previše naporan uspon kroz polja lavande, vinograde i borove šume a na kraju i mirisnu vegetaciju kamenjara. Milina od uspona. Imam i prekrasne fotografije jer bijase kasno proljece (5.-6. mjesec) kada na Hvaru mnogo toga jos cvate, vrijeme vrlo pogodno a vidici prekrasni i siroki. No na zalost fotke su klasicne (pozitiv-negativ) :( tako da bi tu turu trebalo opet ponoviti s digitalcem. :!:
G.

User Avatar
Vid Pogachnik
Forum Moderator
 
Posts: 496
Joined: Sat Aug 10, 2002 7:04 am
Thanked: 11 times in 9 posts

by Vid Pogachnik » Wed Apr 19, 2006 6:16 pm

Hm, Gordan, kaj pa ce narediva takole:
Ti naredis SummitPost stran Sveti Nikola, opises osnovne stvari, poskeniras svoje uporabne slike. Mene lahko das za editorja in v tem primeru bi s prospektov dodal informacije o kolesarskih turah, z interneta bi pobral nekaj osnovnih informacij o plezalnih moznostih nad Veliko Nedjeljo in dodal bi seveda svoje slike z juga. Morda pa se nama nato se kdo pridruzi?

Zivijo!
Vid

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Wed Apr 19, 2006 11:14 pm

Vid Pogachnik wrote:Glede raztegovanja pa se vedno ostajam pri dosedanjem programu jutranje telovadbe - oblacenju nogavic. :oops:


ha, ha, ha, ha, ha,...

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Thu Apr 20, 2006 12:48 am

Doista dobra telovadba :lol:
Nadam se da ovu godinu ću imat nekakve slike iza Hvara da je tu stavim. Stranica već će biti... :)

User Avatar
Dinaric-ZG

 
Posts: 66
Joined: Fri Mar 18, 2005 5:16 pm
Thanked: 1 time in 1 post

Santa-Hvar

by Dinaric-ZG » Fri Apr 21, 2006 9:18 am

Vid, trenutno paralelno radim 3-4 nove stranice (istina brzinom puza :oops: ), pa cu imati u vidu i Hvar ukoliko netko i prije to ne ucini. Rekli bi starshi: Kar bo pa bo! :wink:
G.

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Fri Apr 28, 2006 11:24 pm

Eeejjj, pao nam forum mnogo nisko, hehehe... :mrgreen:

User Avatar
Velebit

 
Posts: 236
Joined: Tue Jul 16, 2002 9:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by Velebit » Sun Apr 30, 2006 2:18 pm

Svi smo zamrli izgleda :D Tragedija od vremena ovaj produljeni vikend :evil: Trebao sam biti na Velebitu tri dana umjesto kuci. Srecom uhvatila me jaca prehlada (iako me to nebi sprijecilo da je bilo dobro vrijeme)! Bolje sada kad je lose vrijeme da to odradim nego kad se proljepsa (ubi me kasalj, majku mu, sve me prsa bole). Nazalost zbog te prehlade nemam nekog elana da odradim neke zaostatke doma.

By the way danas je na Kredarici oboren seasonal max u snijeg i sada iznosi 480cm (jutros u 8h)! U zadnjih nekoliko dana je palo preko 60cm novog snijega! I danas pada cijeli dan, a snijeg se cak spustio i do Kranjske Gore! Po svemu sudeci ne gine 500cm sto ce biti drugi najvisi snijeg od legendarne sezone 2000/2001 kada je zabiljezeno 700cm snijega. Pa i ovih 480cm je drugi naj snijeg od tada. Inace na Kredarici je ove sezone najvise snijega u Alpama uopce! Julian Alps rule, yeah!!!! :D

Evo sad je i na Velebitu poceo padati snijeg! :wink:

User Avatar
Vid Pogachnik
Forum Moderator
 
Posts: 496
Joined: Sat Aug 10, 2002 7:04 am
Thanked: 11 times in 9 posts

by Vid Pogachnik » Sun Apr 30, 2006 6:47 pm

Ja, Sasa, jaz se ze pripravljam na kosarkarsko ligo. Kaj bi s hribi? Vseeno bi rad naredil se kaksen turni smuk :-(

PreviousNext

Return to Europe

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests