SRB-CG-BIH-SLO-HR-MAK Team

Regional discussion and conditions reports for Europe. Please post partners requests and trip plans in the Europe Climbing Partners section.
User Avatar
Mountainman 69

 
Posts: 7
Joined: Sun Feb 19, 2006 5:23 pm
Thanked: 0 time in 0 post

Napokon...

by Mountainman 69 » Tue Jul 10, 2007 8:51 pm

Napokon san izasa iz vode (stara slika profila) smrza san se ziv...ha ha ha :mrgreen:

User Avatar
5ani

 
Posts: 294
Joined: Thu Aug 12, 2004 6:53 am
Thanked: 0 time in 0 post

by 5ani » Thu Aug 23, 2007 5:17 pm

Pretrazujuci po web-u, slucajno naletih na jednu od mojih fotografija, postavljenu na meni nepoznat site. Kada sam to malo bolje pregledala, nadjoh 38 mojih fotografija skinutih sa SP-a u jednom od 6 albuma nekog morona/moronke. I ne samo mojih, i drugih SP membera, tema albuma je bila BH planine, a izgleda da su mu se u zadnje vrijeme najvise svidjale Treskine fotografije.

Adresa bjese

http://community.webshots.com/user/dj_bungi5

Posto sam to napisala u mailu kontakt osobi na tom site-u, taj album je u roku od 5 minuta uklonjen. Zapanjujuce brza reakcija.

Pretpostavljam da su i ostale fotografije ko zna cije. Svejedno, pisem ovo zbog toga sto se u preostalim albumima nalazi jos fotografija koje su vlasnistvo nekih SP membera, kao npr. ovdje

http://travel.webshots.com/album/556571011btIXDU?start=96

User Avatar
Dragan

 
Posts: 12
Joined: Tue Feb 22, 2005 7:10 pm
Thanked: 0 time in 0 post

by Dragan » Fri Aug 24, 2007 3:04 am

Pa sta da radis? Makar da ti je dao kredit i pomenuo cije su slike.
Nego ovaj nas sektor ovdje je vec dugo neaktivan i uspavan. Pa gdje ste ljudi?
Znam, negdje na planinama. Blago vama!
A evo sta sam ja zabiljezio lani na Durmitoru. Naravno to sve se nije moglo prenijeti fotoaparatom.
http://www.youtube.com/watch?v=sCe5Bc5Z2Sk
Puno pozdrava svima vama.
Dragan

p.s. Ukljucite zvucnike!

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Tue Aug 28, 2007 10:30 pm

Pozdrav ekipa!
Sta se radi na estradi?
Ja se vratio sa godisnjeg. Posetio sam Komove i popeo Kom Ljevorijecki i Kom Vasojevicki i za 2-3 dana uzivao u lepom vremenu na Komovima i u komforu kuce Eko Katuna Stavna.

Mountainman, dobro je sto si napokon izasao iz vode, hehehe... :mrgreen:

Dragane, divan film, bas je dobar. Nakon silnog fotografisanja Durmitora, pocecu i ja polako sa video produkcijom, hehehe... :lol:

Ajde malo da probudimo ovaj forum... Bas smo uspavani.

Pozdrav svima,
Vlado :lol:

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Wed Aug 29, 2007 12:27 am

Dragan wrote:Pa gdje ste ljudi?
Znam, negdje na planinama.

...ili u poslu citavo ljeto :(

Ma sada idem u konferenciju u Sofiju, prije nege se pocinje imam 2.5 dana za lutanje, hocu da posjetim Rilu, mozda Musalu, kada ima dosta vremena mozda i Pirin :D
Vlado, jos jednom hvala na informacije.

pozdrav uspavani narode!
Kamil

User Avatar
Dinaric-ZG

 
Posts: 66
Joined: Fri Mar 18, 2005 5:16 pm
Thanked: 1 time in 1 post

Nakon ljeta - udarnicki (nadam se)

by Dinaric-ZG » Wed Aug 29, 2007 9:00 am

Dakle, krenula su ljetna izvjesca, a nakon toga nadam se i stizu i vase nove stranice.
Ja sam u 6 i 8 mjesecu krstario regionalnim gorjem i tone materijala a jos vise tona fotki leze na mojem stolu samo ih treba staviti na papir.

Obidjeni su Vlasic, Bukovik-Crepoljsko, Visocica (Sarajevo), Zaba (Hercegovina), Zelengora, Vojnik, Maglic, Bioc, Maganik, Hajla, Djeravica, Maja Rusolija, Ahmica (Stedim), Popadija-Trojan, Visitor, Vlahovi, Maja Lecinat (Nedzinat - Kosovo), kanjon Mrtvice, Bjelasica ...

Plan je (Vidova dobrodosla sugestija) malo raspoloviti stranicu Dinarskog gorja jer je moguce postala velika i vjerojatno se dugo otvara na slabijim racunalima, a i virtualna dinarska transverzala se polako_o sprema.

...
Kamile, steta sto si imao posla ovoga ljeta, drzi me groznica da obidjemo jos neke lude dijelove albanskih Prokletija - poput grupe Hekuravit i sl. Na zalost, zbog posla nisam u mogucnosti uzeti godisnji do kraja ove godine.
Vlado, hvala na kontinuitetu slanja fotografija koje su uzitak za gledanje i raj za oko ....

Pozdrav svim ostalim SP-postovcima!

Gordan

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Thu Aug 30, 2007 12:42 pm

Nema na cemu Kamile i Gordane.
Pozdrav svima,
Vlado :lol:

User Avatar
Dragan

 
Posts: 12
Joined: Tue Feb 22, 2005 7:10 pm
Thanked: 0 time in 0 post

by Dragan » Thu Aug 30, 2007 3:31 pm

Vidio si Vlado kako je zaba utekla iz zmijskih smrtonosnih celjusti. Na zalost snimanje je bilo otezano zbog moje zelje da sve to vidim golim okom. Ipak vidi se dosta. Muzicka tema je mogla biti bas u skladu s dogadjajem ali nisam imao zivaca da to pravim. Birao sam jednu moju stariju temu. Trenutno komponujem muziku (nesto za hor), jer ovdje nema planina. Bar ne takvih kao sto su tamo. Ove Plave planine sam obisao. Ima interesantnih stvari, ali zaista ni blizu kao te tamo planine. Eto da su mi bar Komovi ovdje. (Bas sam skroman).
Pozdrav svima vama!

User Avatar
Vid Pogachnik
Forum Moderator
 
Posts: 496
Joined: Sat Aug 10, 2002 7:04 am
Thanked: 11 times in 9 posts

by Vid Pogachnik » Sat Sep 01, 2007 2:31 pm

Pozdrav vsem!

Eh, jaz pa nic prav posebnega. Julija vikend v Dolomitih, potem nekaj zaporednih vikendov po domacih gorah, med dopustom pa 5 dezevnih dni v Svici. Ampak uzivam tudi v fotografiranju krajev, mest itd.

Vid

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Mon Sep 03, 2007 8:00 am

Cao raja!
Musala iz Borovca, grebenom kroz Irecek i Malku Musalu, opet peskom u Borovec, kole 14 sata... sledeci dan Vihren iz Hize Vihren kroz Djamdjijev hrbet na svih 4-ih, ima kole II UIAA, nesto kak nasa prokletijska Qatat e Verlla :D Spavao sam 2 noci v iznajmenom autu, 3 noc v Hiza Vihren, samo zato sve se tako brzo i ljepo uradilo. Vruco i suncano, sada imam pravo cervenu facu.
Gord, jos neznam ili imam vrijeme za Prokletije ovu godinu, i za mene isto izgleda to manje i manje moguce... mozda u 10. mesec ali nisto sigurno.
Dragane, treba mi da gledam ovaj film kad imam vise vremena, sada sam na hotelnom racunalu, konferencija i sve drugo, sutra nesto pricam i prezentiram...
Bugarski se dobro razbira, samo ljudi prvo mislju da sam Srbin, Hrvat ili Rus :lol:
Pozdrav svima iz Sofije!
Kamil

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Mon Sep 03, 2007 11:58 am

Vid, slike iz Dolomita su ti sjajne!

Kamile, cestitke na usponima na Musalu 2925 m i Vihren 2914 m!

Pozdrav svima!
Vlado :lol:

User Avatar
justahiker

 
Posts: 45
Joined: Sun Mar 06, 2005 12:39 pm
Thanked: 2 times in 2 posts

by justahiker » Mon Sep 03, 2007 2:56 pm

Pozdrav svima!

Vidim da nam se aktivirala ova nasa domaca stranica, pa da i ja napisem koju rijec.

Ovo ljeto je bilo dosta aktivno i radno. Tako da sam dosta vremena opet proveo po Sutjesci, Maglicu, Volujku, Zelengori, te Bjelasnici i Cvrsnici.

Drago mi je da se javljate i nadam se da cemo nastaviti s tom praksom.

P.S. Kamil i Gordane, ako bi sta izletilo ove godine za Prokletije (kao prosle), bio bi vise nego zainteresovan da vam se pridruzim (ako je ikako moguce). Nadam se da bi primili nove kolacice... :)

P.P.S. Hvala na novim slikama Vlado!

Pozdravi svima i nastavite sa hodanjem po planinama, ali i sa objavljivanjem slika ovdje na Summitpostu...

User Avatar
Dinaric-ZG

 
Posts: 66
Joined: Fri Mar 18, 2005 5:16 pm
Thanked: 1 time in 1 post

:-(

by Dinaric-ZG » Tue Sep 04, 2007 2:57 pm

Just... ja samo mogu tvrditi kako je svega 5% sanse da ove godine uspijem uloviti 5-6 dana za Albaniju :-(

Najvjerojatnije cu na godisnji opet u 5-6 te u 8 mjesecu 2008.
A svako je drustvo dobrodoslo!

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Thu Sep 06, 2007 11:52 pm

Samere, javicu ti ako jednu radnu nedelju u septembru ili oktobru iskoristim kao godisnji odmor (5 radnih dana + vikend pre i vikend posle = 9,5 dana), pa bi mogli zajedno u albanske Prokletije i na Maja Jezerce. U povratku bi mogao da se popne Karanfil ili npr. Ocnjak.
Videcemo, javicu ako bude prilike. O tom - potom.
Pozdrav,
Vlado :wink:

User Avatar
justahiker

 
Posts: 45
Joined: Sun Mar 06, 2005 12:39 pm
Thanked: 2 times in 2 posts

by justahiker » Fri Sep 14, 2007 9:36 am

To bi bilo super Vlado!

Ako uspijes uloviti slobodnog vremena, samo mi javi par dana ranije da se i ja mogu izorganizovati ovdje zbog vremena i svega ostalog.

Pozdrav i nadam se da cemo uspjeti nesto iskombinovati.

P.S. Gordane, ako nista poslacemo ti slike... :)

Salim se, volio bih da se mozemo ovo nas par sto se ovdje javlja organizovati, pa da napravimo kakvu zajednicku "setnju".

Do tada, pozdrav narode...

PreviousNext

Return to Europe

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests