PL-SK-CZ-H Team

Regional discussion and conditions reports for Europe. Please post partners requests and trip plans in the Europe Climbing Partners section.
User Avatar
jck

 
Posts: 275
Joined: Wed May 04, 2005 11:08 am
Thanked: 0 time in 0 post

by jck » Sat Nov 01, 2008 9:02 am

Eryk, form me it's no problem and I understand your point of view.

Barts: nie wiedzialem, jestem zdziwiony, malo kto tutaj mysli o Tatrach...

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Sat Nov 01, 2008 3:55 pm

Jacek, ja tez gratuluje, znakomicie zrobiona strona! :D
Jak to wlasciwie jest ze szczytem Posredniego? Kiedys podszedłem z Chlopka, wlazlem na pierwszy z 2 wierzchołkow o rownej (na oko) wysokosci, drugi juz sobie odpuścilem bo mi sie wydawalo ze jestem na jednym z 2 jednakowo najwyzszych punktow i zlazlem z powrotem na Chlopka. Wszystkich szczegolow nie pamietam bo to bylo dawno. To w koncu bylem na szczycie? :)

visentin wrote:Ahoj, Czesc !
Why not renaming this thread "PL-SK-CZ Team"

Yeah Eric why not? I had this idea some time ago but somehow it was forgotten. Ah ok I'll switch to Polish, Eric w koncu jestes nasz :lol: Moge napisac do ludzi z Czech i Slowacji ktorych troche znam z SP i ich zaprosic. Jednego Wegra (Peterbud) juz tu mamy! Cos sie tu zacznie dziac bo ten temat cos hibernuje.

To jak, mam napisac do Gangolfa zeby zmienil tytul na PL-SK-CZ-H Team?

pzdr dla wszystkich :)

User Avatar
visentin

 
Posts: 1442
Joined: Sun Jan 13, 2008 12:27 pm
Thanked: 88 times in 58 posts

by visentin » Sun Nov 02, 2008 8:34 am

Tak, ja teraz jestem jednym z was bardziej niż nigdy, bo wkrótce będe ojciec pół-francuz-pół-polski mały facet !
Jezeli ten temat hibernuje proponuję Ci czytać tej strony internetowej niesamowite! Autor mieszka dwieście metrów daleko od mnie, a znamy się ! :)
http://www.edwardkrzyzak.pl/

Eryk

P.S: SK version : Pretože toto téma prezimovať, já Vám navrhujem prečítať na tejto webovej stránke úžasný! Autorka žije 200 metrov ďaleko odo mňa, a vieme každému:)

User Avatar
jck

 
Posts: 275
Joined: Wed May 04, 2005 11:08 am
Thanked: 0 time in 0 post

by jck » Sun Nov 02, 2008 8:38 pm

Kamil: teoretycznie najwyzeszy jest ten ostatni, najbardziej na zachod wysuniety wierzcholek. Jest on dosc solidnie odseparowany od grani. Generalnei rzecz ujmujac to wszystkie trzy wierzcholki Posredniego sa bardzo podobnej wysokosci. Powiedzialbym, ze nie byles na szczycie, glownie z racji tego, zebys tam polazl jeszcze raz i przeczlapal sobie ta graniowa droge- naprawde fajna zabawa, jestem pewien, ze by Ci sie podobalo.

Eryk: gratulujemy!

Co do tematu razem z Czechami i Slowakami: jak dla mnie ok: dolaczy sie zapewne Tomas Kristofor i Gorzi. Peterbud tez czasem tu zaglada, choc z nim w jezyku ojczystym juz sie nie porozumiemy, jednakze On jest bardzo otwarty i po 'naszemu' tez pisze.

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Sun Nov 02, 2008 8:56 pm

Eryk - serdecznie gratuluje tatusiu! :D
A ten gosc rzeczywiscie pozytywnie zakrecony Pirenejami, jaki maly swiat.
Jacek, no to rzeczywiscie nie pozostaje nic innego jak isc jeszcze raz i myknac cala gran :)
Napisze PM do Gangolfa zeby zmienil temat jak sie da i troche to rozpropaguje wsrod poludniowych braci.

User Avatar
jck

 
Posts: 275
Joined: Wed May 04, 2005 11:08 am
Thanked: 0 time in 0 post

by jck » Mon Nov 03, 2008 8:37 am

Kamilu: powodzenia!

Jak Gangolf zmieni ten temat to ja wysle PM do Gorziego i Tomasa Kristofory, zeby poinformowali swoich krajanow.

User Avatar
visentin

 
Posts: 1442
Joined: Sun Jan 13, 2008 12:27 pm
Thanked: 88 times in 58 posts

by visentin » Mon Nov 03, 2008 8:49 am

W 2007 r. 50 lat Martine Bedoc, francuska z Marsylia chodziła przez prawie wszystkie Karpaty, od południowej Rumunii do Tatry.
Ona zrobiła slajdów przez PowerPoint, który można ładować z tego linku

http://dl.free.fr/hKdICjOpj

Eryk

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Mon Nov 03, 2008 10:12 am

Jacek, okazalo sie ze tylko Chris (Zzyzx) moze zmienic tytul bo on zalozyl temat, no to napisze PM do niego i spytam jak to widzi.

Eryk, jak chce sciagnac bezposrednio z linku to mowi ze "zasob zostal usuniety" a jak wejde na strone to nie bardzo widze skad sciagac :)

User Avatar
visentin

 
Posts: 1442
Joined: Sun Jan 13, 2008 12:27 pm
Thanked: 88 times in 58 posts

by visentin » Mon Nov 03, 2008 11:49 am

klikuj na "Télécharger ce fichier"

no avatar
Zzyzx

 
Posts: 1586
Joined: Tue Feb 18, 2003 10:20 pm
Thanked: 0 time in 0 post

by Zzyzx » Tue Nov 04, 2008 4:52 am

Jesli chodzi o zmiane tytulu, to chetnie to zrobie jesli tylko ktos moze mi wyjasnic jak to zrobic. Niestety, nie udalo mi sie znalezc 'edit' button przy tytule, jedynie przy moich postach.
Pozdrawiam,
Krzysiek

User Avatar
jck

 
Posts: 275
Joined: Wed May 04, 2005 11:08 am
Thanked: 0 time in 0 post

by jck » Tue Nov 04, 2008 7:50 am

Ha, Panowie, czyli doszlismy do typowo polskiego problemu: nikt nic nie wie :D

User Avatar
pietia

 
Posts: 9
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:23 am
Thanked: 0 time in 0 post

Web about mountains

by pietia » Tue Nov 04, 2008 9:40 am

Hello Friends! I'd like to recommend our web page about mountains: http://www.wierchy.org/
Here you can find many photographs from european mountain ranges such as: Carpathians (Tatra, Low Tatra, Retezat, Slovak Paradise, Beskids), Pirin, Rila, Alps (Zllertal, Oetztal)... Have a nice time looking at them. Comments? Questions? Please write. Pietia

P.S. Sorry, ze pisze po angielsku (widze, ze przeszliscie na polski), ale chcialbym, zeby bylo to zrozumiale tez dla ludzi nie znajacych naszego jezyka.

User Avatar
Mureksyd

 
Posts: 1
Joined: Wed Jul 18, 2007 12:25 pm
Thanked: 0 time in 0 post

by Mureksyd » Tue Nov 04, 2008 9:58 am

Super, bedzie mozna latwiej uzyskaæ info b¹dz nawet sie zgraæ do wspólnego wspinu ...popieram.
Adam

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Tue Nov 04, 2008 10:07 am

Piekna sprawa, a wiec sie udalo :)

No to zapraszamy naszych poludniowych braci.
Mowimy/mluvime/hovorime/we speak/... Peter, how's that in Hungarian...
po polsku, cesky, slovensky, magyar, English.

User Avatar
visentin

 
Posts: 1442
Joined: Sun Jan 13, 2008 12:27 pm
Thanked: 88 times in 58 posts

by visentin » Tue Nov 04, 2008 10:48 am

vyborné !

PreviousNext

Return to Europe

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests