SRB-CG-BIH-SLO-HR-MAK Team

Regional discussion and conditions reports for Europe. Please post partners requests and trip plans in the Europe Climbing Partners section.
User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

Re: Wowww...

by vvujisic » Thu Mar 23, 2006 1:33 am

Natural wrote:What a difficult language!!!
Cheers to all SLO-CRO-BIH-SCG-MK Team from a Brazilian friend

Pozdrav!!!!
Marcelo Natural


Viva Brasil!!! Viva Ronaldinho!!!

Pozdrav, Marcelo!
Last edited by vvujisic on Thu Mar 23, 2006 1:41 am, edited 1 time in total.

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

Re: Pozdrav!!

by vvujisic » Thu Mar 23, 2006 1:38 am

justahiker wrote:Vlado, svaka ti cast!!
Eeeh da, vidio sam tvoje ime na spisku PD Pobede za Mt. Blanc ove godine. Imam namjeru da vam se pridruzim sa jos par ljudi (izmedju ostalih mala Azrica -za Dinaric ZG :) ). A prije toga cemo se vidjeti svakako na Durmitoru od 08-10 aprila. Posto sam siguran da ces biti tu.


Hvala Samere!! U subotu palim za Durmitor na par dana a mozda i od 08-10 aprila budem opet tamo za vikend posto je to priprema za Mont Blanc u julu sa PD Pobedom. Nadam se da cemo tada imati prilike da se upoznamo.
Pozdrav iz Beograda,
Vlado :wink:
Last edited by vvujisic on Thu Mar 23, 2006 11:10 pm, edited 3 times in total.

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Thu Mar 23, 2006 1:47 am

Hvala, Trajce! Drago mi je ako sam te ovim prilogom inspirisao da posetis Durmitor - "Sou Nebesku".

Gordane, ne znam u cemu je vic oko tih đ-eva, hehehe... Moze i na cirilici ovako - Ђ, hehehe...
Sala mala, hehehe... :wink:
Last edited by vvujisic on Thu Mar 23, 2006 11:09 pm, edited 1 time in total.

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Thu Mar 23, 2006 2:52 am

kamil wrote:Obrigado, Marcelo!
And that's not one language but a few of them we try to speak here... and they're not even my native ones, just similar to mine :)
pozdrav!


hehehe... Izgleda da cemo trebati ovom forumu promeniti naziv. Postade jos vise internacionalniji, hehehe... Pored naseg dragog Poljaka Kamila eto nam i Brazilca Marcela. :wink:

User Avatar
Dinaric-ZG

 
Posts: 66
Joined: Fri Mar 18, 2005 5:16 pm
Thanked: 1 time in 1 post

ch, tch, sh, tsh itd....

by Dinaric-ZG » Fri Mar 24, 2006 11:55 am

Vlado,

Ma radi se o tome da SP ranije NIJE podrzavao nase specificne slovne znakove, pa smo svi pisali Cicarija, Bjelasnica, Zurim.

No primjetio sam prvi puta kod Kamila (Deravica page) da SP2 izgleda podrzava te znakove kada ih se pise na glavnoj stranici area ili mountains i èak kada ih pisem direktno s tipkovnice (keyboard) - za razliku od staroga SP-a. Jedino jos ovaj forum ne podrzava pa i dalje pisem sa c,z,s,...

Tako sam u nekim svojim tablicama probno (u DINARIC ALPS page) c,z,s prebacio u nase znakove i, barem gledajuci s mojega PC-a, te znakove vidim kako i trebaju biti - po "Gaju i Vuku i dr."!

Jedino sto nisam siguran da li i neki Amer moze vidjeti ch, sh.. onako kakve ih mi poznamo. Ukoliko Svijet ne vidi te znakove na taj nacin, radije bih vratio iste na c,z,s, bez daljnjeg kompliciranja.

Mozda bi Vid ili Sasha znali odgovor; Vid je uvijed dobro obavjesten o takvim HTML cakama :D

LP
Gord

User Avatar
Vid Pogachnik
Forum Moderator
 
Posts: 496
Joined: Sat Aug 10, 2002 7:04 am
Thanked: 11 times in 9 posts

by Vid Pogachnik » Sat Mar 25, 2006 12:13 pm

Na zalost ne, Gord. To isto sem se tudi jaz sam spraseval. Najbolje bi bilo narediti eksperiment. Na neki strani pisati vse z nasimi znaki in na primer vprasati Freda Spickerja, kako jih on vidi v Ameriki.

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Sat Mar 25, 2006 1:55 pm

Gledao sam moju Djeravicovu stranicu i nase forum iz komputera u posao (u Nizozemskoj/Holandiji), tamo sigurno nema centralno-europskoga standarda a ipak vidim sve znakove. Mislim da to je isto kao neki Amer vidi :)
pozdrav!

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Sun Mar 26, 2006 11:43 pm

Stavio sam 3. zadni dio TR-a iz Koraba i Prokletija... jbg, ne znam sto je bilo teze, da osvojim ovi vrhovi il' to napisem, potpuno ne znam html-a, Vlado - jos jednom hvala Ti na instrukciju :lol:

User Avatar
Bocca

 
Posts: 5
Joined: Fri Feb 17, 2006 12:49 pm
Thanked: 0 time in 0 post

jedan novi clan

by Bocca » Mon Mar 27, 2006 11:38 am

Pozdrav svima!

Evo jos jednog clana, da pojacamo tim!
Vidim da postoji interesovanje za Prokletije a neki su vec i bili tamo.
Za sve vas koji biste hteli da odete tokom leta u dolinu Grbaje i ispenjete vrhove Karanfila kao i mnoge druge, PD Radnicki iz Beograda i ove godine tradicionalno organizuje tabor planinara u dolini Grbaje u periodu od 14-22.07.2006.

Plan uspona na vrhove uskoro ce biti objavljen na sajtu drustva :arrow:
www.pd-radnicki.org.yu

Do sledeceg javljanja

Pozdrav od
Bojana

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

Re: jedan novi clan

by kamil » Thu Mar 30, 2006 12:21 am

Zdravo Bocca, pozdrav za Radeta!

Vratio sam iz kafane i sto vidim, upratim se da... I've made the headlines! :lol:

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Thu Mar 30, 2006 3:03 am

Dobrodosao, Bojane!
Bas lepo sto se ova nasa druzina iz dana u dan sve vise povecava. Hvala za informacije u vezi akcija u Prokletijama.

Gordane, tacno tako - po Gaju i Vuku. Znaci - "pisi kao sto govoris, citaj kako je napisano", pa nek' se i Ameri malo navikavaju na nasu matricu, hehe...

Veceras sam se vratio sa Durmitora, tj. "Himal Durmitora", hehehe...
Sav je okovan u snegu, izgleda stvarno mocno i nekako "himalajski". Svih 5 dana vreme je bilo fantasticno i tako ce jos ostati par dana, do kraja ove nedelje.
Izgoreo sam kao kuvani rak, faca i nos su mi opeceni, ljusti mi se koza, hehehe... Duvao je vetar pa nisam osetio da me sunce przi, iako sam imao kapu 'fantomku' na glavi, tokom uspona na Cvorov Bogaz i Savin Kuk.

E, da... sa Savinog Kuka je pre 2 dana pala velika i mocna lavina. Odlomilo se je i stenje kao i sneg na njemu. Lavina je potpuno izdeformisala i iskrivila veliki celicni stub ski lifta i prosula se po ski stazi Ski Centra Durmitor. Neke od sneznih gromada koje su lavinom pale na ski stazu su velike cak oko 3 metra u precniku. Strasno!
Cim sredim najnovije fotke sa Durmitora, stavicu ih na SP, pa cete videti kako sada izgleda Himal Durmitor.

Pozdrav svima od Durmitora i moje malenkosti!
Vlado :wink:

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Thu Mar 30, 2006 12:46 pm

Dobrodosao, Vlado! Hahaha davaj slike, hocemo da pogledamo beli Durmitor i Tvoju cervenu facu :lol: Kao boje poljske zastave!

User Avatar
Velebit

 
Posts: 236
Joined: Tue Jul 16, 2002 9:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by Velebit » Sun Apr 02, 2006 11:52 pm

Dragi prijatelji, svi znate da Hrvatska ima lijepe planine ali evo da podijelim sa vama malo i one druge domace ljepote! :D Fotografirano u petak na Zagreb Auto Show. Nadam se da ovo nije previse off topic ali ovdje nemamo nekakav strict topic. Fotografije ionako nisu na SP, a post lako obrisem.

Znam da nije lijepo kao Velebit ali sve jedno uzivajte! :wink:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Mon Apr 03, 2006 8:21 am

10/10 :lol:

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Mon Apr 03, 2006 8:29 am

Ha, ha, ha, ha, ha... Koja si ti Legenda, hehehe... Ko bi ovako nesto ocekivao od tebe ovde, hehe... Svaka cast na Domacim ljepotama!!! Super kreativna ideja da se malo razbije ova planinarska monotonija, hehehe... I to je zivot! Izmontiraj neku od ovih u Photoshopu pa je stavi na vrh Velebita, hehehe... Kao sto to radi Rus Vladimir Kopylov. Po mom ukusu je slika broj 4 i 5, jedna te ista devojka. Oci kao bademi! Slatka k'o med medeni! Takodje, simpaticna licnost je i devojka sa slike broj 6. Kakav mi je ukus, Sasa, a?
Pozdrav tebi i svima,
Vlado :mrgreen:
Last edited by vvujisic on Sat Apr 08, 2006 8:07 pm, edited 1 time in total.

PreviousNext

Return to Europe

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests