SRB-CG-BIH-SLO-HR-MAK Team

Regional discussion and conditions reports for Europe. Please post partners requests and trip plans in the Europe Climbing Partners section.
User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Fri Jul 04, 2008 8:15 pm

Dobrodosao Miha :)

Ako se nista nece desiti idemo u Prokletije s Azrom i jos jednom covjekom iz Zagreba oko 9-15 jula/srpnja. Prije toga cu se vidjet s Gordom u Zagrebu :D
Ako neko ce biti u Prokletijama u ovo vrjeme javite mi se sms-om +31 638 654697.
Znam da u Grbaji ce biti tabor PD Radnicki iz Beograda, mozda cu sresti nekoga iz zimskoj ekipe iz Maja Jezerceta?

Ima vec reportaza iz Grossglocknera na poljski. "Uskoro" ce biti i na engleski :lol:

pozdrav svima!
k

User Avatar
Azra

 
Posts: 44
Joined: Tue Nov 22, 2005 2:15 pm
Thanked: 0 time in 0 post

by Azra » Mon Jul 14, 2008 7:49 pm

Pozdrav svima!
Evo kamil, Tomica i ja se upravo vratili sa Prokletije!
Prekrasno kao i uvijek!
Kamil ce pisati nesto vise

Toliko

Veliko mahanje
:-)

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Thu Jul 17, 2008 3:00 pm

Pa i ja se javljam, dosao sam sinoc u Utrecht.
Super ekipa, preljepe Prokletije, za kraj smo se popeli na ove Karanfili koje sam prije samo vidio iz dola :D Malo istrazivanja okolice, da ima razlog da se uskoro vratim :lol:
Azra i Tomice, velika hvala! Pozdrav za ekipu PD Radnicki iz Grbaji :D

User Avatar
filova

 
Posts: 34
Joined: Wed May 07, 2003 6:46 am
Thanked: 0 time in 0 post

zdravo

by filova » Wed Jul 30, 2008 12:27 am

Pozdrav vsem,
na tistim chate sem nova, rada bi sem si izboljšala mojo slovenšèinu in pa sreèala nov soplezalcov in pa prijateljev, èe bi sem lahko pogovarjala po vašem jezike. Tako mi oprostite nekaj napake v mojom pisani, pa uèim se slovenèšino samo nekaj mesecov :). Bom rada z nekdo pisala in seveda skupaj nekaj preplezala. Boste tudi dobrodošli v naših slovaških Tatrah, ki so èudovite za plezanje in smuèanje...
lp iva

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

Re: zdravo

by kamil » Wed Jul 30, 2008 1:54 pm

Cao Iva,
My se urcite lepsi dohovorime na slovensko(slovacko :D )-polsky... ja tez jsem cizinec na tom forumu.
Slovenscinu dobro razumem ali ne govorim dobro, ampak bi sem isto rado naucil.
Videl sem tvoje pekne lyziarske (smucarske) fotky!
pozdrav
Kamil

User Avatar
filova

 
Posts: 34
Joined: Wed May 07, 2003 6:46 am
Thanked: 0 time in 0 post

Re: zdravo

by filova » Wed Jul 30, 2008 3:32 pm

kamil wrote:Cao Iva,
My se urcite lepsi dohovorime na slovensko(slovacko :D )-polsky... ja tez jsem cizinec na tom forumu.
Slovenscinu dobro razumem ali ne govorim dobro, ampak bi sem isto rado naucil.
Videl sem tvoje pekne lyziarske (smucarske) fotky!
pozdrav
Kamil

super, seveda :) , Jaz ampak po polsku nerazumem niè, nevem zakaj polština mi je cuzi jezik, ali veliko polskih ljudi razume po slovaško. Bova govorila slovensko-slovaško-poljski in tako si dobro razumela :) haha

User Avatar
filova

 
Posts: 34
Joined: Wed May 07, 2003 6:46 am
Thanked: 0 time in 0 post

topic

by filova » Wed Jul 30, 2008 3:41 pm

menda topic bi bilo treba malo spremeniti :) SLO-CRO-BIH-SCG-MK-PL-SK

User Avatar
Vid Pogachnik
Forum Moderator
 
Posts: 496
Joined: Sat Aug 10, 2002 7:04 am
Thanked: 11 times in 9 posts

Re: topic

by Vid Pogachnik » Thu Jul 31, 2008 9:28 pm

filova wrote:menda topic bi bilo treba malo spremeniti :) SLO-CRO-BIH-SCG-MK-PL-SK
Potem pa SLO-CRO-BIH-SCG-MK-PL-SK-CZ, ker bi se jaz rad naučil še malo Češko!

User Avatar
filova

 
Posts: 34
Joined: Wed May 07, 2003 6:46 am
Thanked: 0 time in 0 post

Re: topic

by filova » Fri Aug 01, 2008 3:00 am

[/quote]Potem pa SLO-CRO-BIH-SCG-MK-PL-SK-CZ, ker bi se jaz rad nauèil še malo Èeško![/quote]
res? in malo že razumeš ceško :). Slovško in ceško je zelo podoben jezik in mi skupaj vse razumeme.
Múžu ti sem tedi napsat i neco po cesky :) - prvá lekce ceského jazyka: prevaljanje tvojega besed: "Rád by sem se ješte naucil trochu cesky."

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Sat Aug 02, 2008 12:45 am

:lol:
Mi se cesky a slovensky totalno micha jeden s druhym a nikdy nevim ktere slovo je ktere...
Ceski i slovacki meni se uvijek brkaju i nikad neznam koja rijec je ceska a koja slovacka. I za mene oba te jezici imaju mnogo slicnosti isto sa slovenscinom.

User Avatar
filova

 
Posts: 34
Joined: Wed May 07, 2003 6:46 am
Thanked: 0 time in 0 post

by filova » Sat Aug 02, 2008 5:52 am

Slovensky:
Myslim, že bude dobre, ked si tu budeme pisat dvojjazycne, aby sa ten druhy mohol z toho aj nieco naucit. Mne sa lepšie uci ked mam vetu v mojom jazyku a tiež aj v slovinštine. Naucite sa nieco po slovensky :)
Budem rada, ked niekto opraví moje slovinské vety.
Cesky:
Myslím že bude dobré, když si tu budeme psát dvojjazycne, at se ten druhy muže z toho neco naucit. Mne se lepši ucí když mám vetu v mim jazyce a také i ve slovinštine. Naucite se neco po cesky.
Budu ráda, když nekdo opraví moje slovinské vety.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Slovenski:
Mislim, da bo dobro, ko si tukaj bomo pisali dvojezicno, ce bi sa ten drugi lahko nekaj naucil iz tega. Za mene se mi boljše uci ko imam stavcen v mojom jezike in tudi v slovenšcine.
Naucite se nekaj po slovaško in cesko :)
Bom rada ce bi nekdo popravil moje slovenske stavcene :)

kamil wrote::lol:
Mi se cesky a slovensky totalno micha jeden s druhym a nikdy nevim ktere slovo je ktere...
Ceski i slovacki meni se uvijek brkaju i nikad neznam koja rijec je ceska a koja slovacka. I za mene oba te jezici imaju mnogo slicnosti isto sa slovenscinom.


Kamil poprava tvojega stavcena v slovaško:
"Mne sa cesky a slovensky totalne miesa jeden s druhym a nikdy neviem ktoré slovo je ktoré. A podla mna obidva tieto jazyky majú mnoho podobnosti rovnako aj so slovinštinou."
In v cesko:
Mne se cesky a slovensky totálne mícha jeden s druhým a nikdy nevím které slovo je které. A podle mne oba tito jazyky mají mnoho podobnosti také i se slovinštinou."

User Avatar
vvujisic

 
Posts: 124
Joined: Fri Oct 15, 2004 10:32 am
Thanked: 0 time in 0 post

by vvujisic » Thu Aug 14, 2008 11:44 am

Cao ljudi,

Samo da vas sve pozdravim i pozelim lepe letnje planinarske avanture.

Ja cu posetiti Sloveniju i Crnu Goru, a mozda i Dolomite.

Puno pozdrava svima,
Vlado :lol:

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Sat Aug 23, 2008 9:29 pm

Sutra krecemo u Prokletije, ja i drugi Poljak. Stici cemo tamo u pondeljak uvecer. Ako neko je u blizini, javite mi se!
+48 660 916682
Cemo biti negdje iznad Grbaje, mozda u Albaniji. Mozemo krenuti iz Grbaje ili iz Vermosha iza albanskoj granici.
pozdrav svima! :D
k

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Tue Sep 02, 2008 9:54 am

Evo sam se vratio. Autom u Vermosh i Lipushu u Albaniju, dalje na Grbajski Zastan, Maja Shnikut (2554m) kroz dolinu Stani Koprishtit i u 3 dan nazalost vec povratak. Kamo srece da ima vise vremena ali ipak super izlet :D

User Avatar
kamil

 
Posts: 598
Joined: Mon Mar 07, 2005 1:31 pm
Thanked: 22 times in 17 posts

by kamil » Mon Sep 22, 2008 9:30 am

http://www.summitpost.org/phpBB2/viewtopic.php?t=40332
Zna li neko nesto vise? Gdje je to bilo? U Paklenici?

P.S. OK vec sam nasao...
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/vele ... -sati.html

PreviousNext

Return to Europe

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests